Milé děti,                                                                                                                                                  chtěla bych vám všem poděkovat za krásné kytičky, milé dárečky a projevy pozornosti, které mě velmi potěšily. Přeji vám nádherné prázdniny plné sluníčka, dobrodružství, radosti a nezapomenutelných zážitků. Užijte si čas s rodinou a kamarády, odpočiňte si a načerpejte spoustu sil do nového školního roku.  Krásné léto všem!






Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu